Запитання про b3 Brazilian Bond Builder

 • Чи впливає b3 на формулу фарбування?
  При використанні b3 у процесах освітлення ви не повинні підвищувати рівень активатора! Використання b3 при освітленні не знижує дію окислювача. При однотонному фарбуванні база/тонер/блиск використовуйте звичайну формулу, співвідношення та відповідну кількість b3.
 • Чи є навчання із застосування b3?
  Так як b3 дуже легкий у використанні, це виключає необхідність навчання або сертифікації. Дотримуючись інструкцій виробника, ви досягнете оптимальних результатів, додаючи b3 Brazilian Bond Builder у суміш для фарбування. Див. пункт «Як використовувати b3?».
 • Чи є виробники фарбників, з якими b3 не працює?
  b3 Brazilian Bond Builder був протестований з усіма барвниками всіх виробників та показав стабільні результати у взаємодії з ними. Від знебарвлювальних пудр та активаторів до фарбування в один колір і модних трендів (включаючи глоси та глазурі), додаючи b3 у кожну формулу, колористи домоглися покращеного збереження пігментів, діамантового блиску та здорового вигляду волосся при будь-якому фарбуванні.
 • Як клієнти можуть підтримувати здоровий стан волосся вдома?
  Ми рекомендуємо користуватися професійними засобами без сульфатів та безпечного для фарбованого волосся.
 • Як підтримати консистенцію освітлювального складу при застосуванні b3 Brazilian Bond Builder?
  Завжди спочатку змішуйте пудру, що освітлює, і активатор у співвідношенні 1:2, переконавшись, що використовуєте правильно обраний для даної роботи окислювач. Якщо ви робите мелірування чи балаяж – вам не треба змінювати рівень окислювача. Як тільки ви зробите суміш, додайте необхідну кількість b3 Brazilian Bond Builder відповідно до типу фарбування. Зауважте, що ви можете додавати пудру для досягнення бажаної суміші суміші. Не додавайте окислювач!
 • Як розрахувати вартість застосування b3?
  Так як b3 покращує цілісність волосся, ви можете з упевненістю збільшити вартість фарбування, тому що ви пропонуєте клієнту помітне оздоровлення волосся та найкращі результати. У середньому салони піднімають ціну на послугу фарбування на 35% і вище.
 • Яких результатів слід чекати на b3?
  Так як b3 допомагає відновити і створити нові захисні зв'язки волосся, ви можете руйнувати всі межі в фарбуванні, в той же час, покращуючи внутрішню структуру волосся. Це означає велику креативну свободу одночасно із зміцненням волосся з кожним наступним фарбуванням.
 • Хто є ідеальним клієнтом b3?
  Всі клієнти, що фарбують волосся, можуть винести максимум користі від застосування b3. Т.к. процеси фарбування волосся піднімають шари кутикули, b3 повертає їх на місце і будує нові зв'язки для спаювання лусочок кутикули разом. Тому, ваш клієнт з кожним наступним фарбуванням буде бачити і відчувати значно покращене, здорове, міцне волосся з тривалим, сяючим блиском і все це завдяки b3.
 • Чи можна додати будь-яку формулу фарбування b3 і залишити для більш тривалої витримки на волоссі?
  Так як і з будь-якою професійною послугою, дуже важливо дотримуватися інструкцій виробника. Наприклад, ви не можете залишити пудру, що освітлює, на волоссі без перевірки процесу освітлення багато разів і миття волосся по досягненню бажаного результату. Запам'ятайте, b3 – це інструмент, а не окремий засіб, тому для досягнення кращих результатів при додаванні b3 дотримуйтесь інструкцій виробника барвника. При правильному застосуванні b3 допоможе покращити якість волосся без додаткового часу витримки.
 • Чи можна використовувати тепло з b3?
  Так. Проте, будьте з ним акуратнішими, т.к. тепло прискорює час витримки і треба перевіряти процес фарбування частіше.
 • Чи збільшиться час витримки на волоссі?
  Ні. Змішана технологія та система донесення засобу дозволяють не змінювати час витримки на волоссі та фарбувати у звичному режимі. Це означає - без змін у вашому журналі записів клієнтів.
 • Чи b3 є додатковою послугою в салоні?
  Ні. Просто додайте b3 у будь-яку формулу фарбування для покращення структури волосся та їх додаткового захисту в процесі фарбування.
#brazilianbondbuilder_ukraine